הקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי

רוצים לדעת מתי עושים הקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי, מה היתרונות של זה ואיך זה יכול להוות אטרקציה בלתי נשכחת באירוע שלכם או מתנה מושלמת ליקירייכם? קראו את המאמר הבא.


במאמר זה תמצאו את כל מה שרציתם לדעת על הקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי.
ראשית נבין מהו בכלל אולפן הקלטות מקצועי ומה ניתן למצוא בו. לאחר מכן נבין מתי בוחרים בהקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי ואז נלמד מה היתרונות של הקלטת שיר בצורה מקצועית.


מהו אולפן הקלטות מקצועי?

אולפן ההקלטות מקצועי בעצם נועד כדי לבצע את כל סוגי ההקלטות, תוך נוחות מירבית
בתהליך ותוך נטרול מקסימלי של הרעשים הלא-רצויים להקלטה.

אולפן הקלטות לרוב יהיה מחולק ל2 חדרים מרכזיים. החדר הראשון הוא חדר ההקלטה שבו הלקוחות שמעוניינים בהקלטה ישירו, יקריינו או ייצרו את הסאונד שהם מעוניינים להקליט. ואילו החדר השני, המופרד בקיר זכוכית מיוחדת, הוא החדר של טכנאי הסאונד.

באולפן הקלטות נמצא גם כמובן את כל הציוד הדרוש – הן לטכנאי הסאונד והן ללקוחותיו שמעוניינים בהקלטות שונות. מדובר בציוד כמו מגברים, מערכות מוזיקליות, מיקרופונים, כלי נגינה ועוד.


מתי עושים הקלטת שיר באולפן הקלטות?

הקלטת שיר כבר לא נעשית רק עבור הקלטת קאברים או סינגלים, כפי שהיה בעבר. היום, לא רק מי שזמר או מי שרוצה להיות זמר הולך ומקליט שיר באולפן הקלטות. בשנים האחרונות אנו רואים עוד ועוד אנשים שמקליטים שירים גם כתחביב, כמתנה או כאטרקציה באירועים שונים.

למעשה, הקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי הפכה לטרנד כה לוהט, עד כדי כך שמדובר בעצם בחלק בלתי נפרד כמעט מכל חגיגה או אירוע. יתר על כן, הקלטת שיר זו גם מתנה נהדרת ליקרים לכם, שאי אפשר לטעות איתה (כי היא תמיד משמחת את כולם) ובשל כך רבים בוחרים בהקלטת שיר כמתנה.

לכן אנו רואים יותר ויותר אירועים שבהם - במהלך האירוע - משתמשים בהקלטת שיר כאטרקציה עבור האורחים או כמתנה לבעל\ת החגיגה. ואכן, בימינו, כמעט בכל אירועי בר\ת מצווה, יום הולדת או יום נישואים וכדומה – אנו ניתקלים בטרנד הקלטת שיר כאטרקציה או כמתנה לחוגג\ת.


מה היתרונות של הקלטת שיר בצורה מקצועית?

להקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי יש יתרונות רבים.
קודם כל,כפי שכבר ציינו קודם - מדובר בדיוק במקום הייעודי להקלטת שירים, קריינויות או הקלטות שונות. כלומר אולפן הקלטות הוא המקום שהכי מתאים ונכון יהיה לבצע בו הקלטות כי הוא נועד אך ורק לכך. זה אומר שיש בו את כל הציוד המתאים – הן לכם הלקוחות והן לטכנאיי הסאונד – וכן הוא מיועד כדי לספק לכם הלקוחות את מירב הנוחות בתהליך ההקלטה. בנוסף האולפן נבנה כך שההקלטה תהיה נקייה ואיכותית ככל האפשר ויש בו את כל הציוד הדרוש ליצירת קולות סאונד, שירה או קריינות.

בנוסף, כאשר מקליטים שיר באולפן הקלטות לרוב גם נעזרים בשירותים של אולפן ההקלטות שהופכים את ההקלטה לאיכותית ומוצלחת יותר. מדובר בשירותים כמו תיקוני זיופים, נטרול רעשים לא רצויים שנכנסו בכל זאת להקלטה, ניקוי המנגינה והשירה\הקריון והסאונד ועריכתם בהתאם לצרכי הלקוח ורצונותיו.

זה אומר שגם אם אינכם זמרים דגולים – אולפן הקלטות מקצועי יידע כיצד לספק לכם תוצר סופי שיהיה טוב וכזה שיעלה על כל ציפיותייכם. זה גורם גם להעלאת הביטחון העצמי של לקוחות רבים שמעוניינים לבצע למשל הקלטת שיר אך אינם מומחים בזאת. וזה מהווה יתרון נוסף, שגם תורם לביצוע מוצלח יותר שלהם, במהלך תהליך ההקלטה.מעוניינים בהקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי? אנחנו הכתובת בשבילכם.
צרו איתנו קשר עוד היום, ואנו כבר נדאג לכל השאר.


 

מאמרים נוספים

Recording Studio

אולפן הקלטות בראשון לציון